ELC-16B821L Panasonic
  • Part Number: ELC-16B821L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 820UH 880MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-16B821L Panasonic
    ELC-16B821L Panasonic
    ELC-16B821L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-16B821L is described as FIXED IND 820UH 880MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.