ELC-16B391L Panasonic
  • Part Number: ELC-16B391L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 390UH 1.3A 250 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-16B391L Panasonic
    ELC-16B391L Panasonic
    ELC-16B391L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-16B391L is described as FIXED IND 390UH 1.3A 250 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.