ELC-16B331L Panasonic
  • Part Number: ELC-16B331L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 330UH 1.5A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 558
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-16B331L Panasonic
    ELC-16B331L Panasonic
    ELC-16B331L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-16B331L is described as FIXED IND 330UH 1.5A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA