ELC-16B221L Panasonic
  • Part Number: ELC-16B221L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 1.9A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-16B221L Panasonic
    ELC-16B221L Panasonic
    ELC-16B221L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-16B221L is described as FIXED IND 220UH 1.9A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.