ELC-15E8R2L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E8R2L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 5.8A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E8R2L Panasonic
    ELC-15E8R2L Panasonic
    ELC-15E8R2L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E8R2L is described as FIXED IND 8.2UH 5.8A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V