ELC-15E821L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E821L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 820UH 1A 440 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 533
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E821L Panasonic
    ELC-15E821L Panasonic
    ELC-15E821L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E821L is described as FIXED IND 820UH 1A 440 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"