ELC-15E820 Panasonic
  • Part Number: ELC-15E820
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 3.2A 48 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-15E820 Panasonic
    ELC-15E820 Panasonic
    ELC-15E820 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E820 is described as FIXED IND 82UH 3.2A 48 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.