ELC-15E6R8L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E6R8L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 6.3A 13 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 559
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E6R8L Panasonic
    ELC-15E6R8L Panasonic
    ELC-15E6R8L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E6R8L is described as FIXED IND 6.8UH 6.3A 13 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V