ELC-15E681L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E681L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 1.1A 310 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 548
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E681L Panasonic
    ELC-15E681L Panasonic
    ELC-15E681L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E681L is described as FIXED IND 680UH 1.1A 310 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"