ELC-15E5R6 Panasonic
  • Part Number: ELC-15E5R6
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 6.8A 12 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-15E5R6 Panasonic
    ELC-15E5R6 Panasonic
    ELC-15E5R6 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E5R6 is described as FIXED IND 5.6UH 6.8A 12 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG