ELC-15E271L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E271L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 270UH 1.7A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 513
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E271L Panasonic
    ELC-15E271L Panasonic
    ELC-15E271L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E271L is described as FIXED IND 270UH 1.7A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V