ELC-15E270L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E270L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 4.1A 29 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 495
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E270L Panasonic
    ELC-15E270L Panasonic
    ELC-15E270L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E270L is described as FIXED IND 27UH 4.1A 29 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"