ELC-15E221L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E221L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 2A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 447
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E221L Panasonic
    ELC-15E221L Panasonic
    ELC-15E221L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E221L is described as FIXED IND 220UH 2A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"