ELC-15E220 Panasonic
  • Part Number: ELC-15E220
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-15E220 Panasonic
    ELC-15E220 Panasonic
    ELC-15E220 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E220 is described as FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK