ELC-15E181 Panasonic
  • Part Number: ELC-15E181
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 2.3A 100 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-15E181 Panasonic
    ELC-15E181 Panasonic
    ELC-15E181 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E181 is described as FIXED IND 180UH 2.3A 100 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE