ELC-15E180L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E180L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 4.5A 24 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 532
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E180L Panasonic
    ELC-15E180L Panasonic
    ELC-15E180L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E180L is described as FIXED IND 18UH 4.5A 24 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.