ELC-15E152L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E152L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5MH 800MA 710 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E152L Panasonic
    ELC-15E152L Panasonic
    ELC-15E152L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E152L is described as FIXED IND 1.5MH 800MA 710 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ