ELC-15E151L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E151L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 2.4A 77 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E151L Panasonic
    ELC-15E151L Panasonic
    ELC-15E151L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E151L is described as FIXED IND 150UH 2.4A 77 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.