ELC-15E103L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E103L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10MH 300MA 4.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 268
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E103L Panasonic
    ELC-15E103L Panasonic
    ELC-15E103L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E103L is described as FIXED IND 10MH 300MA 4.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.