ELC-15E101L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E101L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 648
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E101L Panasonic
    ELC-15E101L Panasonic
    ELC-15E101L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E101L is described as FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM