ELC-12E680L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E680L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 1.7A 73 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 538
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-12E680L Panasonic
    ELC-12E680L Panasonic
    ELC-12E680L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E680L is described as FIXED IND 68UH 1.7A 73 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.