ELC-12E560L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E560L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 1.8A 53 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E560L Panasonic
    ELC-12E560L Panasonic
    ELC-12E560L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E560L is described as FIXED IND 56UH 1.8A 53 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.