ELC-12E331L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E331L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 330UH 790MA 360 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 534
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-12E331L Panasonic
    ELC-12E331L Panasonic
    ELC-12E331L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E331L is described as FIXED IND 330UH 790MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.