ELC-12E330L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E330L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 2.4A 41 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E330L Panasonic
    ELC-12E330L Panasonic
    ELC-12E330L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E330L is described as FIXED IND 33UH 2.4A 41 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"