ELC-12E270L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E270L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 2.5A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E270L Panasonic
    ELC-12E270L Panasonic
    ELC-12E270L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E270L is described as FIXED IND 27UH 2.5A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM