ELC-12E221L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E221L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 910MA 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 532
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-12E221L Panasonic
    ELC-12E221L Panasonic
    ELC-12E221L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E221L is described as FIXED IND 220UH 910MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK