ELC-12E181L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E181L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 1A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-12E181L Panasonic
    ELC-12E181L Panasonic
    ELC-12E181L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E181L is described as FIXED IND 180UH 1A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.