ELC-12E122L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E122L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2MH 400MA 1.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E122L Panasonic
    ELC-12E122L Panasonic
    ELC-12E122L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E122L is described as FIXED IND 1.2MH 400MA 1.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE