ELC-12E102L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E102L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1MH 430MA 1.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E102L Panasonic
    ELC-12E102L Panasonic
    ELC-12E102L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E102L is described as FIXED IND 1MH 430MA 1.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V