ELC-12D681E Panasonic
  • Part Number: ELC-12D681E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 980MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12D681E Panasonic
    ELC-12D681E Panasonic
    ELC-12D681E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12D681E is described as FIXED IND 680UH 980MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE