ELC-12D271E Panasonic
  • Part Number: ELC-12D271E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 270UH 1.44A 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12D271E Panasonic
    ELC-12D271E Panasonic
    ELC-12D271E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12D271E is described as FIXED IND 270UH 1.44A 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE