ELC-12D181E Panasonic
  • Part Number: ELC-12D181E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 1.58A 210 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12D181E Panasonic
    ELC-12D181E Panasonic
    ELC-12D181E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12D181E is described as FIXED IND 180UH 1.58A 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB