ELC-11D3R3F Panasonic
  • Part Number: ELC-11D3R3F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.9A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-11D3R3F Panasonic
    ELC-11D3R3F Panasonic
    ELC-11D3R3F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-11D3R3F is described as FIXED IND 3.3UH 4.9A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.