ELC-10E680L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E680L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 1.2A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E680L Panasonic
    ELC-10E680L Panasonic
    ELC-10E680L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E680L is described as FIXED IND 68UH 1.2A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE