ELC-10E5R6L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E5R6L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 2.7A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E5R6L Panasonic
    ELC-10E5R6L Panasonic
    ELC-10E5R6L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E5R6L is described as FIXED IND 5.6UH 2.7A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM