ELC-10E4R7L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E4R7L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 27 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E4R7L Panasonic
    ELC-10E4R7L Panasonic
    ELC-10E4R7L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E4R7L is described as FIXED IND 4.7UH 2.8A 27 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"