ELC-10E391L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E391L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 390UH 500MA 720 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 278
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-10E391L Panasonic
    ELC-10E391L Panasonic
    ELC-10E391L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E391L is described as FIXED IND 390UH 500MA 720 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.