ELC-10E331L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E331L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 330UH 520MA 660 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E331L Panasonic
    ELC-10E331L Panasonic
    ELC-10E331L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E331L is described as FIXED IND 330UH 520MA 660 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM