ELC-10E271L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E271L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 270UH 540MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E271L Panasonic
    ELC-10E271L Panasonic
    ELC-10E271L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E271L is described as FIXED IND 270UH 540MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM