ELC-10E221L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E221L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 640MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 543
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-10E221L Panasonic
    ELC-10E221L Panasonic
    ELC-10E221L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E221L is described as FIXED IND 220UH 640MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR