ELC-10D4R7E Panasonic
  • Part Number: ELC-10D4R7E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.6A 19 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,091
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-10D4R7E Panasonic
    ELC-10D4R7E Panasonic
    ELC-10D4R7E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10D4R7E is described as FIXED IND 4.7UH 4.6A 19 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.