ELC-10D3R3E Panasonic
  • Part Number: ELC-10D3R3E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.2A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,145
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-10D3R3E Panasonic
    ELC-10D3R3E Panasonic
    ELC-10D3R3E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10D3R3E is described as FIXED IND 3.3UH 5.2A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F