ELC-10D2R2E Panasonic
  • Part Number: ELC-10D2R2E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.9A 14 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10D2R2E Panasonic
    ELC-10D2R2E Panasonic
    ELC-10D2R2E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10D2R2E is described as FIXED IND 2.2UH 5.9A 14 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.