ELC-09D8R2F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D8R2F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 2.6A 24 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 86
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D8R2F Panasonic
    ELC-09D8R2F Panasonic
    ELC-09D8R2F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D8R2F is described as FIXED IND 8.2UH 2.6A 24 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V