ELC-09D8R2DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D8R2DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 2.6A 24 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D8R2DF Panasonic
    ELC-09D8R2DF Panasonic
    ELC-09D8R2DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D8R2DF is described as FIXED IND 8.2UH 2.6A 24 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"