ELC-09D821F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D821F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 820UH 300MA 1.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D821F Panasonic
    ELC-09D821F Panasonic
    ELC-09D821F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D821F is described as FIXED IND 820UH 300MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT