ELC-09D821DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D821DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 820UH 300MA 1.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D821DF Panasonic
    ELC-09D821DF Panasonic
    ELC-09D821DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D821DF is described as FIXED IND 820UH 300MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM