ELC-09D820DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D820DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 900MA 160 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D820DF Panasonic
    ELC-09D820DF Panasonic
    ELC-09D820DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D820DF is described as FIXED IND 82UH 900MA 160 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM