ELC-09D6R8F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D6R8F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.8A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,408
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D6R8F Panasonic
    ELC-09D6R8F Panasonic
    ELC-09D6R8F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D6R8F is described as FIXED IND 6.8UH 2.8A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS