ELC-09D680F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D680F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 1A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 787
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D680F Panasonic
    ELC-09D680F Panasonic
    ELC-09D680F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D680F is described as FIXED IND 68UH 1A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM